Müügitingimused – Veinialbum veebipoe operaatoriks on Album OÜ ja allolevalt kirjeldame www.veinialbum.ee veebipoes tehtavate ostude tingimusi: millel baseeruvad hinnad; millised on kauba transpordiviisid ja maksumus; millised on kauba transpordiviisid ja maksumus; millised on tellimuse vormistamise sammud ning millised õigused on tarbijal juhinduvalt Euroopa Liidus ja Eestis kehtivatest seadustest.

Kui vajate abi meie e-poes ostu sooritamisel või soovite konsulteerida meie poolt müüdavaid tooteid puudutavates küsimustes, palume pöörduda Veinialbum veebipoe klienditeeninduse poole info@veinialbum.ee, Terase 16 Tallinn 10125, E-R 12.00 – 17:00.

Veinipood on avatud külastamiseks E-P 12 – 18, telefon +372 5803 1872

www.veinialbum.ee  veebipood müüb peamiselt alkohoolseid jooke, mistõttu on veebipoodi lubatud külastada ning tellimust esitada ja vormistada ainult täisealistel isikutel, ehk vanuses 18 aastat ja vanemad. Tarbija vanuse kontrolliks nõuab veebipood www.veinialbum.ee Tarbijalt kinnitust, et isik on vähemalt 18-ne aastane ning samuti nõutakse isikut tõendava dokumendi esitamist tellimuse kättesaamisel SmartPosti pakiautomaatidest (nõutav on Eesti Vabariigi ID kaardi olemasolu), samuti võib Tarbija vanust kontrollida kuller või Album OÜ müügikoha töötaja.

Tellimuse vormistamine

  1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
  2. Ostukorvi vaates klikkige lingile „Maksmaˮ.
  3. Järgnevalt valige sobiv transpordiviis, sisestage tellimuse täitmiseks kohustuslikud isikuandmed ning valige maksmisviis.
  4. Täitke isiku- ja arveldusandmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud kaupade kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine. Maksmisel suunatakse Tarbija pärast tellimuse vormistamist makse sooritamiseks ’’Paysera’’ turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa.
  5. Pärast edukat maksmise sooritust kuvatakse ekraanile tellimuse kinnitus ning saadetakse see ka kliendi poolt sisestatud e-maili aadressile. Ebaõnnestunud maksmise korral tellimuse käsitlus peatatakse ning pakutakse võimalust makset uuesti sooritada.
  6. Veebipoes tehtud tellimusi täidetakse tööpäevadel (E−R) kell 11.00−18.00 ning tavaliselt kulub tellimuse täitmiseks 2-4 tööpäeva. Kui tellimus on Kliendi poolt valitud transpordiviisiks ette valmistatud, saadetakse Kliendile ka vastavasisuline teade e-maili teel. Juhul kui tellimuse täitmine võtab aega enam või tellimuse täitmisel ilmnevad mingid probleemid, võetakse Kliendiga koheselt ühendust ning lepitakse tellimuse täitmise tingimused kokku täiendava

Müügitingimused kehtivad www.veinialbum.ee veebipoest ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtja Album OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad www.veinialbum.ee veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid. Veebipood www.veinialbum.ee jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebipoe veebilehel www.veinialbum.ee

Müügilepingu jõustumine – Kauba tellimuse kinnitamisega kohustub veebipood www.veinialbum.ee andma Tarbijale üle tema poolt tellitud Kauba ning tegema võimalikuks omandi ülemineku Tarbijale. Tarbija aga kohustub veebipoele www.veinialbum.ee tasuma Kauba eest esitatud arvel näidatud summa ja võtma Kauba vastu.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud, tühistatakse 2 tööpäeva möödudes alates tellimuse edastamise kuupäevast. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Veebipoe operaatori pangakontole.